KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 15663157
nr 1566 3157
Gouache
Oidentifierad konstnär. Signerad Gynning. Gouache, 39x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x45 cm
Utrop:
500 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:42:34
Gouache